O NAS

Firma AVANTI-TOOLS sp. z o.o. dzięki kompleksowej obsłudze i wysokiej jakości produkcji wpisała się na trwałe w poczet krajowej branży narzędzi do obróbki skrawaniem od ponad 20 lat oferując swoim Klientom profesjonalne narzędzia.

Dzielimy się z naszymi klientami wieloletnim doświadczeniem i oferujemy trafne rozwiązania mające zastosowanie w wielu branżach.
Zawsze najważniejsza była dla nas jakość i dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyroby renomowanych producentów, którzy zajmują wiodące pozycje na światowych rynkach.

Z pewnością wybór naszego przedsiębiorstwa jako partnera pozwoli Państwu na zwiększenie produktywności i przyczyni się do rozwoju Państwa firmy.
Wszystkie działania nasze są stale doskonalone w sferze procedur, według których pracujemy.

Doświadczenie zdobyte w trakcie działalności produkcyjnej oraz handlowej pozwala nam na fachowe doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych.
Doradzamy naszym klientom jak dobrać najlepsze produkty oferowane przez naszych dostawców oraz projektujemy i produkujemy dla Państwa najlepsze narzędzia specjalne.

Nasza dewiza to szybkie i terminowe dostawy zamówionych towarów.

Nasi dostawcy narzędzi spełniają najwyższe wymagania jakościowe i posiadają certyfikaty ISO 9001.

Oferujemy swoim Klientom odpowiednio dobrane narzędzi skrawające specjalnie zaprojektowane przez naszych konstruktorów i wyprodukowane na nowoczesnych centrach obróbczych CNC w naszym zakładzie. Oprócz tego oferujemy narzędzia do dogniatania gładkościowego i umacniającego firmy Ecoroll, oraz szeroki wybór narzędzi frezarskich, tokarskich, wiertarskich i gwintujących światowych producentów takich jak Kennametal, TaeguTec, Dixi, Manigley, Urma, Hollfelder i innych.

W celu optymalizacji kosztów narzędziowych u naszych Klientów wykonujemy usługę regeneracji narzędzi monolitycznych z węglika spiekanego.

Aby zabezpieczyć ciągłość Państwa  produkcji i obniżkę kosztów tworzymy u siebie odpowiednie stany magazynowe

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Zamknij OK Polityka prywatności