Manigley

Firma Manigley to szwajcarski producent gwintowników, gniotowników, narzynek i sprawdzianów do gwintów. Firma może poszczycić się ponad 90-letnim doświadczeniem w produkcji narzędzi do gwintów. To doświadczenie jest bardzo ważne, gdyż nacinanie gwintu jest procesem trudnym i wymagającym. Właściwa konstrukcja oraz dobór materiału narzędziowego i powłoki to główne czynniki zapewniające prawidłowy proces obróbki gwintu.

NARZĘDZIA DO OBRÓBKI GWINTÓW

 

 

W ofercie znajdują się dwie grupy gwintowników. Pierwsza grupa to gwintowniki oznaczone pojedynczym kolorowym pierścieniem przeznaczone są do zastosowań ogólnych i stosowane w 95% przypadków obróbki gwintów. Grupa druga to narzędzia przeznaczone do bardzo wymagających aplikacji tam gdzie wydajność i trwałość narzędzia do obróbki gwintu odgrywa ważną i kluczową rolę w danym procesie produkcyjnym. Narzędzia z grupy drugiej oznaczone są podwójnym kolorowym pierścieniem. W obu grupach dostępne są gwintowniki maszynowe i ręczne do gwintów M, MF, UNC, UNF, NPT, NPTF, G, Rc, Rp, Tr, W, BSF, Pg.  Narzędzia wykonywane są ze stali HSSE i HSSE PM oraz powlekane różnymi rodzajami powłok PVD w zależności od materiału obrabianego.

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Zamknij OK Polityka prywatności